top of page
 • איך אדע אם טיפול רייקי יכול לעזור לי ?
  בקצר וקולע - הרייקי מהווה טיפול משלים לרפואה הקונבנציונלית, מזרז את תהליך ההחלמה ומשמש כלי פשוט וזמין לתחזוקה שוטפת של הגוף והנפש ושיפור איכות החיים ועכשיו בפרטי פרטים כדי שממש יהיה לכם קל להבין אם הרייקי יכול לסייע לכם - 1. ברובד הפיזי – הרייקי מעורר את יכולת הריפוי הטבעית הטבועה בגוף ומזרז את תהליך הריפוי ולכן מסייע בתהליכי החלמה של הגוף מניתוחים, שברים, חבלות וכד'; מחזק את המערכת החיסונית אף כטיפול מונע; מקל על כאבים לרבות כאבי ראש ומיגרנות; מסייע לפוריות, משפר שינה (קשיי הירדמות/איכות השינה) ​ 2. ברובד הנפשי – הרייקי גורם בראש ובראשונה לתחושת רגיעה והרפייה עמוקה ומאפשר לגוף להשתחרר מהלחץ והמתח שנוכחותם משמרת את הסימפטומים הפיזיים בהם אנו חשים. ככזה הרייקי מסייע לטיפול בבעיות עור שלא חולפות; מאפשר הקלה בסבל שנגרם כתוצאה ממחלות כרוניות ואוטו אימוניות כגון קרוהן ופיברומיאלגיה, ירידה בתסמיני המחלה, בכאבים המלווים ואף בתופעות לוואי של תרופות; מסייע בשחרור מפחדים וחרדות משפר את יכולת הקשב והריכוז ובהתאם מומלץ לפני/במהלך ראיון עבודה, פגישה חשובה או מבחן ​ 3. ברובד המנטלי – תורם לפיתוח אינטואיציה, מעודד לצמיחה אישית ומחזק את העוצמה הפנימית
 • האם אני צריך "להאמין" ברייקי על מנת שייפעל ?"
  אני נתקלת הרבה בשאלה האם אני צריך להאמין ברייקי על מנת שיפעל? אז התשובה היא חד משמעית - לא!!! אנרגיית הרייקי עושה את עבודתה בין אם תאמינו בה ובין אם לאו. לראייה, ניתן לטפל ברייקי גם בבעלי חיים ובצמחים, אשר מושפעים בצורה משמעותית מטיפול זה ואשר אי אפשר לטעון לגביהם לאפקט פסיכולוגי כלשהו. ​ עם זאת, על המטופל להרתם לתהליך ולהיות חדור במוטיבציה להחלים/ להפטר מפחדיו/ לפתור את בעייתו, כאשר ההירתמות של המטופל חייבת להתבטא גם בשינויים שיכניס לאורח חייו, דפוסי התנהגותו, חשיבתו ואמונותיו הפנימיות. אדם אשר אינו רוצה לעזוב את מחלתו/פחדיו/בעייתו, כל אחד מסיבותיו הוא, לא ניתן לרפא ולא חשוב כמה אנרגיית רייקי תוזרם אליו.
 • האם טיפול רייקי יכול להזיק ?
  התשובה היא חד משמעית – לא!! לא פעם, אנשים שטרם חוו את נפלאות טיפול הרייקי, חוששים להגיע לטיפול הראשון שמא יאונה להם רע או חס וחלילה ייגרם להם נזק. החשש טבעי מאוד ומלווה את מרבית הדברים שאנו עושים בפעם הראשונה, על אחת כמה וכמה כשמדובר בטיפול. לכן חשוב לי להדגיש כי אנרגיית הרייקי פועלת רק לטובתו העליונה של המטופל ומתאימה את עצמה לצרכיו. בהתאם היא מגיעה למטופל בדיוק בכמות לה הוא זקוק ואותה הוא יכול להכיל ותטפל ברובד אותו חשוב ביותר לאזן באופן מיידי. טיפול רייקי הינו טיפול מרגיע ומאזן המשרה רוגע ושלווה והינו בטוח לחלוטין
 • האם טיפול רייקי בטוח לנשים בהריון ?
  בהיריון? מזל טוב!! תקופת ההיריון הינה תקופה מרגשת ומסעירה למדי. יש הריונות שחולפים באושר מתמשך ועם מעט תופעות לוואי אולם ישנן נשים עבורן ההיריון מלווה בבחילות, עייפות, כאבי גב ודאגות. טיפול רייקי במהלך ההיריון בטוח לחלוטין ומספק יתרונות רבים לאישה ולעובר ולפיכך יכול להינתן כבר מהיום הראשון של ההיריון (וכמובן גם לפני כן) לאורך כל תשעת החודשים. הטיפול מטעין את הגוף באנרגיה ומביא לשיפור האיזון בכל הרמות, להקלה בתופעות הלוואי ומעניק רגיעה ושלווה לאם ולעובר.
 • מה מרגישים בזמן טיפול ריקיי ?
  מה מרגישים בזמן טיפול רייקי? בקצר וקולע - אין תשובה אחת אחידה וכל התחושות הינן לגיטימיות. התחושות בזמן טיפול מגוונות מאוד, משתנות מאדם לאדם ותלויות בסף הרגישות של המטופל. ישנם מטופלים שאינם מדווחים על תחושה כלשהי וזה בסדר, הרייקי עדיין עושה את עבודתו נאמנה. אולם עם זאת רוב המטופלים חווים תחושה של שלווה עמוקה, חום נעים באזור בו נמצאות כפות ידיו של המטפל ולעיתים אף תחושת עקצוץ ו"זרימה" במקומות שונים בגוף. מטופלים עשויים להיזכר בדברים מעברם, לראות אל מול עיניהם תמונות מן העבר אשר יתכן ונותנות תשובות מסוימות לגבי קשיי ומועקות ההווה ולעיתים אף לחוש הצפה ברגשות שהיו מודחקים זמן רב. ישנם מטופלים החווים חוויות רוחניות, כמו תחושת ציפה או ריחוף, או נהנים ממצבים הדומים למצבי מדיטציה. התחושות הינן מגוונות וחשוב לזכור שאינן יכולות להזיק, שכן האנרגיה מגיעה רק למקומות שאת השתחררותם מסוגל המטופל להכיל.

צור קשר

נייד: 

קליניקה שדרות גבורי ישראל 7, נתניה

bottom of page